Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2003-2004 (1e helft)

Hoofdklasse

Stand na de speelronde op zondag 5 oktober 2003

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 MireilleGroot/ MoniqueWillemseKlik hier voor details van de opstelling van MireilleGroot/ MoniqueWillemse 1 1 0 0 4 0 0 0 11 5
2 EmiliedH-Moller/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van EmiliedH-Moller/Marieke Visser 1 1 0 0 4 0 0 0 10 4
3 Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor details van de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist 1 1 0 0 4 0 0 0 10 6
4 Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor details van de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin 1 1 0 0 3 1 0 0 9 7
5 C de Rijcke/N van LuytgaardenKlik hier voor details van de opstelling van C de Rijcke/N van Luytgaarden 1 1 0 0 2 2 0 0 6 5
6 Edith Hartgring/Nicole Hulseb.Klik hier voor details van de opstelling van Edith Hartgring/Nicole Hulseb. 1 0 0 1 2 2 0 0 5 6
7 Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor details van de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 1 0 0 1 1 3 0 0 7 9
8 Gosia Rother / Debbie v EgmondKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Debbie v Egmond 1 0 0 1 0 4 0 0 6 10
9 Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor details van de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen 1 0 0 1 0 4 0 0 5 11
10 Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor details van de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 1 0 0 1 0 4 0 0 4 10

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Maud Tromp/Bibiane de Bruin

MireilleGroot/ MoniqueWillemse

Gosia Rother / Debbie v Egmond

Edith Hartgring/Nicole Hulseb.

Ernee Everaars/Eva Harrysson

EmiliedH-Moller/Marieke Visser

C de Rijcke/N van Luytgaarden

Simone Schaaper/Ria Reurings

Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen

Len Groeneveld / Bettie Vlist

 Maud Tromp/Bibiane de Bruin

 

 

 

 

9 - 7

 

 

 

 

 

 MireilleGroot/ MoniqueWillemse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gosia Rother / Debbie v Egmond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Edith Hartgring/Nicole Hulseb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ernee Everaars/Eva Harrysson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 EmiliedH-Moller/Marieke Visser

 

 

 

 

 

 

 

10 - 4

 

 

 C de Rijcke/N van Luytgaarden

 

 

 

6 - 5

 

 

 

 

 

 

 Simone Schaaper/Ria Reurings

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen

 

5 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 Len Groeneveld / Bettie Vlist

 

 

10 - 6

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 15:29