Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2003-2004 (1e helft)

Eerste klasse

Stand na de speelronde op zondag 5 oktober 2003

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 JannekevLeeuwen/GitteVerweelKlik hier voor details van de opstelling van JannekevLeeuwen/GitteVerweel 1 1 0 0 4 0 0 0 11 2
2 Ingrid Hijnen/Danielle vGalenKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Hijnen/Danielle vGalen 1 1 0 0 4 0 0 0 11 4
3 Gertrude Andrade/Carin ElbertsKlik hier voor details van de opstelling van Gertrude Andrade/Carin Elberts 1 1 0 0 4 0 0 0 10 4
4 NandaAlphen / MadelonHuveneersKlik hier voor details van de opstelling van NandaAlphen / MadelonHuveneers 1 1 0 0 4 0 0 0 10 5
5 Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor details van de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris 1 1 0 0 3 1 0 0 10 8
6 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 1 1 0 0 3 1 0 0 9 7
7 IngridBakel / TreaSchildneijerKlik hier voor details van de opstelling van IngridBakel / TreaSchildneijer 1 1 0 0 2 2 0 0 5 4
8 Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 1 0 0 1 2 2 0 0 4 5
9 Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev 1 0 0 1 1 3 0 0 8 10
10 Liek Moné / Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Margo Weesie 1 0 0 1 1 3 0 0 7 9
11 Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters 1 0 0 1 0 4 0 0 5 10
12 N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 1 0 0 1 0 4 0 0 4 10
13 Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer 1 0 0 1 0 4 0 0 4 11
14 Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra 1 0 0 1 0 4 0 0 2 11

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

NandaAlphen / MadelonHuveneers

IngridBakel / TreaSchildneijer

Brenda Verspeek / Anja Zwartev

JannekevLeeuwen/GitteVerweel

Marian Dibbets/ Annette Putten

Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk

Gertrude Andrade/Carin Elberts

Annemarieke Smit/Bianca Geeris

Brenda Draaisma / Anne Peters

Ingrid Hijnen/Danielle vGalen

Liek Moné / Margo Weesie

Nel Abels/Rita Dijkstra

Marianne Faassen/Saskia Drayer

N Bartelings / M Veenedaal

 NandaAlphen / MadelonHuveneers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 IngridBakel / TreaSchildneijer

 

 

 

 

5 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Brenda Verspeek / Anja Zwartev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 JannekevLeeuwen/GitteVerweel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Marian Dibbets/ Annette Putten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gertrude Andrade/Carin Elberts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 4

 Annemarieke Smit/Bianca Geeris

 

 

10 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Brenda Draaisma / Anne Peters

5 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ingrid Hijnen/Danielle vGalen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Liek Moné / Margo Weesie

 

 

 

 

 

7 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nel Abels/Rita Dijkstra

 

 

 

2 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Marianne Faassen/Saskia Drayer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 - 11

 

 

 

 

 N Bartelings / M Veenedaal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 15:42