Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Zondag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Eerste klasse

Stand na de speelronde op zondag 26 januari 2003

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Nicole Kroon/Ingrid SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Kroon/Ingrid Schrama 2 2 0 0 8 5 0 0 26 11
2 Ingrid Hijnen/Petra ReuringsKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Hijnen/Petra Reurings 2 2 0 0 7 7 0 0 18 12
3 Caroline deRijcke/Trea DongaKlik hier voor details van de opstelling van Caroline deRijcke/Trea Donga 2 1 0 1 5 11 0 0 16 11
4 Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor details van de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist 2 1 0 1 5 3 0 0 17 15
5 Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor details van de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris 2 1 0 1 4 11 0 0 18 17
6 Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev 2 1 0 1 4 6 0 0 14 11
7 Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 2 1 0 1 3 5 0 0 13 15
8 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 2 1 0 1 2 12 0 0 14 17
9 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 2 0 0 2 1 11 0 0 8 22
10 Elmae vd Zwaan/Babs ReijKlik hier voor details van de opstelling van Elmae vd Zwaan/Babs Reij 2 0 0 2 1 9 0 0 8 21

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Nicole Kroon/Ingrid Schrama

Caroline deRijcke/Trea Donga

Ingrid Hijnen/Petra Reurings

Brenda Verspeek / Anja Zwartev

Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk

Annemarieke Smit/Bianca Geeris

Len Groeneveld / Bettie Vlist

Marian Dibbets/ Annette Putten

Elmae vd Zwaan/Babs Reij

Irene Honkoop/Mireille Hirs

 Nicole Kroon/Ingrid Schrama

 

 

 

 

 

12 - 8

 

 

 

 

 Caroline deRijcke/Trea Donga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ingrid Hijnen/Petra Reurings

 

8 - 6

 

 

10 - 6

 

 

 

 

 

 Brenda Verspeek / Anja Zwartev

 

3 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Annemarieke Smit/Bianca Geeris

 

 

 

 

 

 

 

10 - 5

 

 

 Len Groeneveld / Bettie Vlist

 

 

 

 

7 - 8

 

 

 

 

 

 Marian Dibbets/ Annette Putten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 Elmae vd Zwaan/Babs Reij

 

 

 

1 - 11

 

 

7 - 10

 

 

 

 Irene Honkoop/Mireille Hirs

3 - 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 15:31