Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Derde Klasse A

Stand na de speelronde op vrijdag 22 februari 2013

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 4 3 0 1 12 33 0 0 32 17
2 Inge en Els KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Els Kortekaas 4 2 0 2 11 40 0 0 30 22
3 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 4 3 0 1 11 30 0 0 30 20
4 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 4 2 1 1 10 37 0 0 27 24
5 Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 4 2 1 1 10 34 0 0 28 19
6 Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 4 2 1 1 9 33 0 0 25 25
7 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 4 1 1 2 9 29 0 0 23 23
8 Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt 4 2 0 2 8 25 0 0 29 33
9 MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam 4 2 0 2 8 24 0 0 23 33
10 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 4 2 0 2 7 31 0 0 23 28
11 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 4 1 0 3 6 40 0 0 22 23
12 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 4 3 0 1 6 37 0 0 22 24
13 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 4 1 0 3 5 25 0 0 27 34
14 Team onbekend 4 0 0 4 0 30 0 0 24 40

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Mieke Haaijer / Gonnie Berg

A Hulsman/G d Waart

Nel Abels/ Marijke vd Noord

Willy Meijster/Tineke Draaisma

Marjol. vMaris/Mir Schellekens

Inge en Els Kortekaas

Simone Stokman/Tinie v Stam

Ineke Kauling/ Francis v Eden

Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer

Lia v Velzen/Anja Koppen

Nicky Kamphuis/Marieke Kragt

Mo Schut/Anikó van Rietbergen

MAE Oudshoorn / W Warmerdam

Team onbekend

 Mieke Haaijer / Gonnie Berg

 

4 - 8

 

 

 

 

 

8 - 3

 

 

11 - 3

 

 

 

 A Hulsman/G d Waart

 

 

 

 

 

4 - 9

 

 

 

5 - 5

 

 

 

 

 Nel Abels/ Marijke vd Noord

 

 

 

 

 

4 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 Willy Meijster/Tineke Draaisma

 

 

5 - 5

 

 

 

5 - 6

7 - 5

 

 

 

 

 

 

 Marjol. vMaris/Mir Schellekens

 

 

 

 

 

7 - 6

11 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 Inge en Els Kortekaas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 - 7

 

 

 

 

 Simone Stokman/Tinie v Stam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 

 

 Ineke Kauling/ Francis v Eden

 

 

 

 

5 - 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer

 

 

2 - 7

7 - 6

6 - 5

 

7 - 6

 

 

 

 

 

 

 

 Lia v Velzen/Anja Koppen

3 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nicky Kamphuis/Marieke Kragt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 10

10 - 6

 Mo Schut/Anikó van Rietbergen

 

6 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

10 - 6

 MAE Oudshoorn / W Warmerdam

 

 

2 - 12

 

 

 

 

1 - 9

 

 

 

 

 

10 - 6

 Team onbekend

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 10

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 08:23