Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Eerste Klasse A

Stand na de speelronde op vrijdag 12 oktober 2012

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 2 2 0 0 8 6 0 0 18 7
2 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor details van de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 2 2 0 0 7 5 0 0 22 7
3 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 2 1 1 0 6 4 0 0 18 10
4 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 2 1 0 1 5 11 0 0 15 13
5 Helen Kossen/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Cyrilla Hardebol 2 1 0 1 4 10 0 0 9 12
6 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 2 1 0 1 4 5 0 0 15 11
7 M Bouwsma / W SchouwKlik hier voor details van de opstelling van M Bouwsma / W Schouw 2 0 1 1 2 10 0 0 11 15
8 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 2 0 1 1 2 10 0 0 11 15
9 Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 2 0 1 1 2 8 0 0 8 16
10 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 2 0 0 2 0 11 0 0 3 24

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt

Nienke Bosma / Monique vTrigt

R Grothuis/C Kruseman

Annette vd Putten/Margo Weesie

Monique Klemann/Joke vd Heiden

Tanja Heyink/Inge Hilberdink

Helen Kossen/Cyrilla Hardebol

M Bouwsma / W Schouw

Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda

Sabine Jong / Annelies Roelofs

 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt

 

 

 

 

9 - 6

 

 

 

 

13 - 1

 Nienke Bosma / Monique vTrigt

 

 

 

 

 

 

9 - 2

 

 

 

 R Grothuis/C Kruseman

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 8

 

 Annette vd Putten/Margo Weesie

 

 

2 - 10

 

 

 

 

6 - 6

 

 

 Monique Klemann/Joke vd Heiden

 

 

 

 

 

9 - 4

 

 

 

 

 Tanja Heyink/Inge Hilberdink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 - 2

 Helen Kossen/Cyrilla Hardebol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 M Bouwsma / W Schouw

 

5 - 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda

 

 

 

 

 

 

3 - 7

 

 

 

 Sabine Jong / Annelies Roelofs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 17:49