Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2009-2010 (jan t/m maart 2010)

Tweede Klasse A

Eindstand na de speelronde op vrijdag 26 maart 2010

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 6 5 0 1 20 73 0 0 56 29
2 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 6 2 0 4 15 78 0 0 47 39
3 Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor details van de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 6 4 0 2 13 78 0 0 42 34
4 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 6 3 1 2 12 73 0 0 44 45
5 V Hermus/ M Dibbets/E BosKlik hier voor details van de opstelling van V Hermus/ M Dibbets/E Bos 6 3 0 3 11 77 0 0 40 45
6 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 6 3 0 3 11 75 0 0 36 44
7 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 6 2 2 2 11 73 0 0 36 39
8 Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 6 2 1 3 11 63 0 0 39 43
9 Inez Abels / Nelleke HendriksKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Nelleke Hendriks 6 3 0 3 10 64 0 0 38 45
10 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 6 0 2 4 6 66 0 0 35 50

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Monique Klemann/Joke vd Heiden

Mieke Haaijer / Gonnie Berg

Tecla Baas / Irene Hogeweg

Petra Gravemaker/Wil van Wezep

V Hermus/ M Dibbets/E Bos

Sabine Jong / Annelies Roelofs

Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda

Thea Pieke/Mireille Hirs

Inez Abels / Nelleke Hendriks

Lia Schaik / Anneke Leuffen

 Monique Klemann/Joke vd Heiden

 

8 - 7

6 - 7

11 - 3

10 - 4

10 - 4

 

 

 

 

 Mieke Haaijer / Gonnie Berg

 

 

6 - 8

7 - 8

 

 

6 - 7

 

 

 

 Tecla Baas / Irene Hogeweg

 

 

 

 

 

11 - 3

 

 

5 - 7

 

 Petra Gravemaker/Wil van Wezep

 

 

 

 

6 - 9

 

 

 

 

7 - 7

 V Hermus/ M Dibbets/E Bos

 

3 - 11

8 - 4

 

 

 

 

5 - 9

 

11 - 5

 Sabine Jong / Annelies Roelofs

 

5 - 10

 

 

 

 

7 - 4

 

9 - 5

 

 Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda

4 - 11

 

 

 

 

 

 

5 - 5

 

 

 Thea Pieke/Mireille Hirs

 

 

4 - 7

5 - 11

 

 

 

 

 

 

 Inez Abels / Nelleke Hendriks

 

 

 

6 - 9

 

 

4 - 10

8 - 6

 

8 - 6

 Lia Schaik / Anneke Leuffen

 

 

 

 

 

4 - 8

6 - 6

7 - 10

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:41