Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2009-2010

Tweede Klasse B

Stand na de speelronde op vrijdag 16 oktober 2009

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom 2 2 0 0 8 5 0 0 21 9
2 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 2 2 0 0 8 4 0 0 24 6
3 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 2 1 0 1 5 5 0 0 17 9
4 Ineke Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Ames/A vd Veldt 2 1 0 1 4 12 0 0 16 18
5 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 2 1 0 1 4 4 0 0 14 18
6 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 2 0 0 2 4 4 0 0 11 13
7 Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning 2 1 0 1 3 13 0 0 12 17
8 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 2 1 0 1 2 12 0 0 12 16
9 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 2 1 0 1 2 9 0 0 7 16
10 Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen 2 0 0 2 0 12 0 0 8 20

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Ans van Mourik/Bep Krom

Monique Klemann/Joke vd Heiden

Bep Hof & Antoinette Keuning

Wendy v Wooning/Helen Kossen

Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda

Nel Abels/Marijke vd Noord

Nel Meijer / Petra Gravemaker

Ineke Ames/A vd Veldt

Liek Moné / Valentine Hermus

Christa Kamps/Wally Kramer

 Ans van Mourik/Bep Krom

 

 

11 - 4

 

 

 

 

 

 

10 - 5

 Monique Klemann/Joke vd Heiden

 

 

 

10 - 3

 

 

 

 

 

 

 Bep Hof & Antoinette Keuning

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Wendy v Wooning/Helen Kossen

 

 

 

 

10 - 5

 

 

 

 

 

 Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda

 

 

 

 

 

 

 

4 - 13

 

 

 Nel Abels/Marijke vd Noord

 

 

6 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 Nel Meijer / Petra Gravemaker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 - 7

 Ineke Ames/A vd Veldt

 

3 - 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 Liek Moné / Valentine Hermus

 

 

 

 

 

1 - 11

6 - 5

 

 

 

 Christa Kamps/Wally Kramer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 07:25