Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (1e helft)

Eerste Klasse B

Stand na de speelronde op vrijdag 23 november 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Kamies/ vGennip/ SchutKlik hier voor details van de opstelling van Kamies/ vGennip/ Schut 5 4 0 1 16 60 0 0 44 24
2 Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 5 4 0 1 16 58 0 0 42 27
3 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 5 4 0 1 13 50 0 0 38 33
4 Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames 5 3 0 2 12 65 0 0 38 32
5 Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering 5 4 0 1 12 46 0 0 42 30
6 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor details van de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 5 2 0 3 11 56 0 0 35 35
7  Maas /  Philippa/ Groot 5 2 0 3 10 56 0 0 36 35
8 Hof/Keuning/LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Hof/Keuning/Lendering 5 2 1 2 10 35 0 0 31 33
9 Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 5 3 0 2 9 45 0 0 36 32
10 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 5 1 1 3 8 47 0 0 30 36
11 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 5 1 1 3 8 45 0 0 31 34
12 Ank Verheul / Ans van MourikKlik hier voor details van de opstelling van Ank Verheul / Ans van Mourik 5 2 0 3 7 50 0 0 31 37
13 Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor details van de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 5 1 1 3 5 44 0 0 23 39
14 Marianne Dibbets / Liek MonéKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets / Liek Moné 5 0 0 5 3 43 0 0 19 49

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Kamies/ vGennip/ Schut

Lida Leurs/ Ans Kors

Joke Breewel/nge Lendering

Ellen Leijen / Riet Baars

Hof/Keuning/Lendering

Elly Schouten/Ineke Ames

YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

Marije v Luyken/Brigiite Kamer

Myrna Miller/Anneke Magielse

Ank Verheul / Ans van Mourik

Maas / Philippa/ Groot

Karin Engelhart/Veronica Kamer

Raadschelders/Verhoeven/Hooij

Marianne Dibbets / Liek Moné

 Kamies/ vGennip/ Schut

 

3 - 8

10 - 5

12 - 2

 

9 - 4

 

 

 

10 - 5

 

 

 

 

 Lida Leurs/ Ans Kors

 

 

 

 

 

5 - 9

10 - 6

 

 

 

 

 

 

 

 Joke Breewel/nge Lendering

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 

9 - 6

 

13 - 3

 Ellen Leijen / Riet Baars

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 

 

 

8 - 7

9 - 5

 

 

 Hof/Keuning/Lendering

 

 

 

 

 

 

 

6 - 7

 

 

 

 

 

7 - 6

 Elly Schouten/Ineke Ames

 

 

6 - 7

 

 

 

8 - 7

 

 

 

11 - 4

 

 

 

 YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 5

8 - 4

 

 

 

 

 Marije v Luyken/Brigiite Kamer

 

6 - 10

 

 

 

 

 

 

3 - 10

 

 

 

 

12 - 1

 Myrna Miller/Anneke Magielse

 

 

 

 

4 - 9

 

 

 

 

6 - 7

 

 

 

 

 Ank Verheul / Ans van Mourik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - 5

  Maas / Philippa/ Groot

 

3 - 9

 

 

11 - 4

 

 

 

 

 

 

 

11 - 3

 

 Karin Engelhart/Veronica Kamer

 

 

 

 

 

 

 

5 - 8

6 - 6

 

 

 

8 - 4

 

 Raadschelders/Verhoeven/Hooij

 

 

 

4 - 11

5 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 Marianne Dibbets / Liek Moné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 11:10