Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (2e helft)

Eerste Klasse B

Stand na de speelronde op vrijdag 19 januari 2007

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 2 2 0 0 8 6 0 0 17 5
2 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 2 1 1 0 5 9 0 0 13 10
3 Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor details van de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx 2 1 1 0 5 8 0 0 16 13
4 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor details van de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 2 1 1 0 5 8 0 0 14 12
5 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 2 1 1 0 5 7 0 0 10 7
6 Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor details van de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 2 1 0 1 4 10 0 0 11 9
7 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 2 1 0 1 4 7 0 0 13 14
8 Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor details van de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 2 1 0 1 3 8 0 0 15 17
9 Margo Weesie / Karin EngelhartKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie / Karin Engelhart 2 0 0 2 3 8 0 0 13 16
10 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 2 0 0 2 2 10 0 0 8 17
11 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 2 0 0 2 2 9 0 0 8 13
12 Ingebo Wisbrun/Astrid GellekomKlik hier voor details van de opstelling van Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom 2 1 0 1 2 6 0 0 9 14

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Fietje Kramer/Geraldine Kreike

Anett vd Putten /Christa Kamps

Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid

YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

Bep Hof/Antoinette Keuning

Karin Engelhart/Veronica Kamer

Ellen Leijen / Riet Baars

Kamies/ vGennip/ Neerinx

Margo Weesie / Karin Engelhart

Raadschelders/Verhoeven/Hooij

Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom

Liek Moné / Valentine Hermus

 Fietje Kramer/Geraldine Kreike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 3

 

10 - 2

 Anett vd Putten /Christa Kamps

 

 

 

 

 

 

 

7 - 10

8 - 7

 

 

 

 Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 6

 

 

 

 Bep Hof/Antoinette Keuning

 

 

 

 

 

8 - 6

5 - 8

 

 

 

 

 

 Karin Engelhart/Veronica Kamer

 

 

2 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ellen Leijen / Riet Baars

 

 

5 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kamies/ vGennip/ Neerinx

 

 

 

6 - 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 Margo Weesie / Karin Engelhart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Raadschelders/Verhoeven/Hooij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 2

 

 Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 6

 Liek Moné / Valentine Hermus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 07:32