Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Tweede Klasse B

Stand na de speelronde op vrijdag 20 oktober 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 2 2 0 0 8 4 0 0 23 7
2 Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor details van de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 2 2 0 0 7 5 0 0 17 10
3 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 2 1 1 0 6 6 0 0 17 11
4 Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 2 1 1 0 5 7 0 0 15 13
5 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 2 1 0 1 4 12 0 0 13 11
6 Irma Oud /MarijkeVerzijlenbergKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg 2 1 0 1 4 8 0 0 14 15
7 Liek Moné / Annette vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Annette vd Putten 2 1 0 1 4 4 0 0 14 14
8 Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 2 0 0 2 1 13 0 0 10 18
9 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 2 0 0 2 1 9 0 0 12 18
10 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 2 0 0 2 0 12 0 0 8 26

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Valentine hermus/Ellen Bos

Karin Engelhart/Veronica Kamer

Lyda van Asselen/Tineke Franse

Marianne Dibbets/NienkeBosma

Liek Moné / Annette vd Putten

Hennie Hoedemaker/Riet Baars

Marjolein Lagrand/Petra Damen

Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg

Marjolein Fange/Anneke Leuffen

Christa Kamps/Wally Kramer

 Valentine hermus/Ellen Bos

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 6

 

 Karin Engelhart/Veronica Kamer

 

 

 

9 - 3

 

 

 

 

 

 

 Lyda van Asselen/Tineke Franse

 

 

 

 

 

 

8 - 6

 

 

 

 Marianne Dibbets/NienkeBosma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Liek Moné / Annette vd Putten

 

 

 

2 - 10

 

 

 

 

 

12 - 4

 Hennie Hoedemaker/Riet Baars

7 - 7

 

 

 

 

 

10 - 4

 

 

 

 Marjolein Lagrand/Petra Damen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg

 

 

4 - 9

 

 

 

 

 

10 - 6

 

 Marjolein Fange/Anneke Leuffen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Christa Kamps/Wally Kramer

 

4 - 14

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 06:59