Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Hoofdklasse

Stand na de speelronde op vrijdag 24 november 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor details van de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt 5 5 0 0 19 58 0 0 53 14
2 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 5 4 0 1 16 54 0 0 55 21
3 Leny Heeremans/Carolienv BakelKlik hier voor details van de opstelling van Leny Heeremans/Carolienv Bakel 5 3 0 2 13 61 0 0 39 37
4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 5 3 0 2 11 54 0 0 33 38
5 Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor details van de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde 5 2 0 3 10 56 0 0 33 35
6 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 5 4 0 1 10 40 0 0 31 31
7 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 5 2 0 3 10 40 0 0 33 31
8 P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 5 2 0 3 8 68 0 0 31 37
9 Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor details van de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema 5 2 0 3 8 36 0 0 34 39
10 Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor details van de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx 5 2 0 3 7 45 0 0 32 40
11 H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van H Stuurman/M Dijkman 5 0 1 4 4 45 0 0 25 52
12 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor details van de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 5 0 1 4 4 43 0 0 20 44

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt

Astrid Klaassen/Nadja Lammers

Leny Heeremans/Carolienv Bakel

Annemarie Richard/Rieneke Hut

P Bettink/M Reesink/M Croese

Otto/ Grootendorst/de Wilde

Denise Bauer /Ingrid Snertring

Marian Wijs/Inge Bottema

R Grothuis/C Kruseman

Kamies/ vGennip/ Neerinx

YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

H Stuurman/M Dijkman

 Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt

 

11 - 3

8 - 5

13 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 Astrid Klaassen/Nadja Lammers

 

 

 

 

 

12 - 5

 

 

 

 

 

 

 Leny Heeremans/Carolienv Bakel

 

2 - 15

 

11 - 4

10 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 Annemarie Richard/Rieneke Hut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 4

 

 P Bettink/M Reesink/M Croese

2 - 12

2 - 10

 

 

 

 

 

 

12 - 2

 

 

 

 Otto/ Grootendorst/de Wilde

2 - 9

 

 

 

 

 

 

 

5 - 6

9 - 4

 

 

 Denise Bauer /Ingrid Snertring

 

 

 

4 - 10

3 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 Marian Wijs/Inge Bottema

 

 

 

6 - 8

 

 

 

 

 

4 - 9

8 - 7

9 - 7

 R Grothuis/C Kruseman

 

 

 

 

 

 

6 - 5

8 - 7

 

 

9 - 2

 

 Kamies/ vGennip/ Neerinx

 

 

5 - 11

 

 

 

4 - 9

 

 

 

 

10 - 7

 YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

 

 

 

 

 

 

1 - 12

 

 

 

 

 

 H Stuurman/M Dijkman

 

1 - 15

 

 

 

4 - 12

 

 

 

 

6 - 6

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 18:01