Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Hoofdklasse

Stand na de speelronde op vrijdag 27 oktober 2006

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor details van de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt 3 3 0 0 12 22 0 0 32 7
2 P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 3 2 0 1 8 26 0 0 24 17
3 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 3 2 0 1 8 21 0 0 33 14
4 Leny Heeremans/Carolienv BakelKlik hier voor details van de opstelling van Leny Heeremans/Carolienv Bakel 3 2 0 1 8 19 0 0 24 24
5 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 3 2 0 1 8 12 0 0 24 15
6 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 3 2 0 1 7 12 0 0 21 21
7 Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor details van de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde 3 1 0 2 6 19 0 0 19 19
8 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 3 2 0 1 6 14 0 0 17 19
9 Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor details van de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx 3 1 0 2 4 20 0 0 18 24
10 Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor details van de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema 3 1 0 2 4 12 0 0 19 24
11 H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van H Stuurman/M Dijkman 3 0 0 3 1 18 0 0 12 36
12 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor details van de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 3 0 0 3 0 21 0 0 7 30

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt

Astrid Klaassen/Nadja Lammers

Leny Heeremans/Carolienv Bakel

Annemarie Richard/Rieneke Hut

P Bettink/M Reesink/M Croese

Otto/ Grootendorst/de Wilde

Denise Bauer /Ingrid Snertring

Marian Wijs/Inge Bottema

R Grothuis/C Kruseman

Kamies/ vGennip/ Neerinx

YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

H Stuurman/M Dijkman

 Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt

 

11 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Astrid Klaassen/Nadja Lammers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Leny Heeremans/Carolienv Bakel

 

2 - 15

 

11 - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 Annemarie Richard/Rieneke Hut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 4

 

 P Bettink/M Reesink/M Croese

2 - 12

 

 

 

 

 

 

 

12 - 2

 

 

 

 Otto/ Grootendorst/de Wilde

2 - 9

 

 

 

 

 

 

 

5 - 6

 

 

 

 Denise Bauer /Ingrid Snertring

 

 

 

 

3 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 Marian Wijs/Inge Bottema

 

 

 

6 - 8

 

 

 

 

 

4 - 9

 

9 - 7

 R Grothuis/C Kruseman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 2

 

 Kamies/ vGennip/ Neerinx

 

 

5 - 11

 

 

 

4 - 9

 

 

 

 

 

 YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

 

 

 

 

 

 

1 - 12

 

 

 

 

 

 H Stuurman/M Dijkman

 

1 - 15

 

 

 

4 - 12

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 07:41