Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 2003-2004 (1e helft)

Hoofdklasse

Stand na de speelronde op dinsdag 4 november 2003

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 3 3 0 0 10 25 0 0 30 18
2 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 3 2 0 1 10 18 0 0 28 13
3 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 3 2 0 1 8 22 0 0 26 17
4 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 3 2 0 1 7 13 0 0 25 19
5 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 3 1 0 2 6 18 0 0 22 21
6 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor details van de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 3 2 0 1 6 15 0 0 21 26
7 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 3 2 0 1 6 15 0 0 18 23
8 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 3 1 0 2 4 14 0 0 13 19
9 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 3 0 0 3 2 21 0 0 10 22
10 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 3 0 0 3 1 19 0 0 14 29

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Nadja Lammers/ Verheul

Tiny Joppe/Marja Duijn

Ineke Koomans/Rosa Muller

Ans Kors/Elly Schouten

Suze Linthorst/Lia Barends

Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren

Marjolein vdFange/Ans vMourik

Connie vd Groef/Nel Nuyens

Bep Hof/Antoinette Keuning

R Thorborg/D Hollander

 Nadja Lammers/ Verheul

 

 

6 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 Tiny Joppe/Marja Duijn

 

 

 

 

 

13 - 3

 

 

 

 

 Ineke Koomans/Rosa Muller

 

8 - 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ans Kors/Elly Schouten

4 - 8

 

 

 

 

 

 

9 - 10

 

 

 Suze Linthorst/Lia Barends

 

 

5 - 11

 

 

 

 

 

12 - 3

8 - 5

 Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 

8 - 6

 

 Marjolein vdFange/Ans vMourik

 

 

 

3 - 9

 

 

 

 

 

6 - 3

 Connie vd Groef/Nel Nuyens

2 - 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bep Hof/Antoinette Keuning

 

 

 

 

 

 

 

5 - 9

 

 

 R Thorborg/D Hollander

 

2 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 20:02