Stand van een klasse na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 2003-2004 (1e helft)

Hoofdklasse

Stand na de speelronde op dinsdag 21 oktober 2003

    Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 2 2 0 0 8 8 0 0 20 6
2 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 2 2 0 0 6 9 0 0 19 12
3 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 2 1 0 1 6 7 0 0 15 10
4 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 2 2 0 0 6 2 0 0 15 10
5 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 2 1 0 1 4 9 0 0 13 11
6 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor details van de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 2 1 0 1 4 9 0 0 11 17
7 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 2 1 0 1 3 7 0 0 13 16
8 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 2 0 0 2 1 10 0 0 11 17
9 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 2 0 0 2 1 10 0 0 7 16
10 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 2 0 0 2 1 9 0 0 7 16

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Nadja Lammers/ Verheul

Tiny Joppe/Marja Duijn

Ineke Koomans/Rosa Muller

Ans Kors/Elly Schouten

Suze Linthorst/Lia Barends

Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren

Marjolein vdFange/Ans vMourik

Connie vd Groef/Nel Nuyens

Bep Hof/Antoinette Keuning

R Thorborg/D Hollander

 Nadja Lammers/ Verheul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tiny Joppe/Marja Duijn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ineke Koomans/Rosa Muller

 

8 - 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ans Kors/Elly Schouten

4 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Suze Linthorst/Lia Barends

 

 

5 - 11

 

 

 

 

 

 

8 - 5

 Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren

 

 

 

 

 

 

7 - 4

 

8 - 6

 

 Marjolein vdFange/Ans vMourik

 

 

 

3 - 9

 

 

 

 

 

 

 Connie vd Groef/Nel Nuyens

2 - 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bep Hof/Antoinette Keuning

 

 

 

 

 

 

 

5 - 9

 

 

 R Thorborg/D Hollander

 

2 - 8

 

 

 

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 07:40