Huidige stand van een klasse Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (1e helft)

4e klasse B

Eindstand na de speelronde op zaterdag 6 december 2008

  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 6 3 1 2 18 83 0 0 48 36
2 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 6 5 0 1 18 74 0 0 56 29
3 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 6 5 0 1 18 66 0 0 59 31
4 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 6 3 1 2 13 72 0 0 49 41
5 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 6 3 0 3 12 64 0 0 43 44
6 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 6 3 0 3 11 80 0 0 48 45
7 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 6 2 0 4 11 70 0 0 47 48
8 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 6 2 1 3 8 71 0 0 31 55
9 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 6 1 1 4 6 72 0 0 30 52
10 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 6 1 0 5 5 68 0 0 30 60

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Henr Uitermark/Herma Vestering

Michiel Dijkstra / Frank Krol

Arie Drayer / Michiel Postma

Fred Meyer/Henk Polak

Krom/Krom/Stuyfsant

Peter Timp/ Phil Lapre

Richard Beukenkamp/Robert Rijs

Dennis Abels/Hildebrant Koesen

Ruud Muller/Ben v Eerden

RonalddVisser/JohRichard Kamer

 Henr Uitermark/Herma Vestering

 

 

6 - 7

8 - 8

10 - 5

 

10 - 6

 

 

 

 Michiel Dijkstra / Frank Krol

6 - 5

 

5 - 10

10 - 4

 

11 - 6

 

13 - 1

11 - 3

 

 Arie Drayer / Michiel Postma

 

 

 

 

 

 

 

6 - 10

10 - 1

13 - 4

 Fred Meyer/Henk Polak

 

 

 

 

 

 

 

10 - 4

 

13 - 4

 Krom/Krom/Stuyfsant

 

 

 

5 - 8

 

10 - 7

9 - 6

 

10 - 6

 

 Peter Timp/ Phil Lapre

4 - 9

 

 

10 - 6

 

 

9 - 8

12 - 1

 

 

 Richard Beukenkamp/Robert Rijs

 

 

5 - 13

 

 

 

 

 

9 - 4

 

 Dennis Abels/Hildebrant Koesen

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 7

8 - 7

 Ruud Muller/Ben v Eerden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 RonalddVisser/JohRichard Kamer

 

 

 

 

7 - 4

 

3 - 13

 

5 - 9

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 September 2019 21:34