Huidige stand van een klasse Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Eerste klasse B

Eindstand na de speelronde op zondag 12 december 2010

  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Bep & Bianca Krom/ D StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand 6 4 2 0 18 82 0 0 54 34
2 S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 6 4 1 1 18 68 0 0 45 33
3 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 6 4 0 2 15 81 0 0 40 29
4 Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 6 4 1 1 14 79 0 0 45 31
5 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 6 2 0 4 13 88 0 0 44 46
6 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 6 3 0 3 13 63 0 0 40 39
7 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 6 3 1 2 12 72 0 0 41 43
8 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 6 3 0 3 11 63 0 0 33 39
9 Ingrid Janssen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr 6 3 0 3 10 72 0 0 38 41
10 Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 6 0 1 5 8 69 0 0 36 47
11 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 6 2 0 4 7 61 0 0 29 44
12 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 6 1 0 5 5 66 0 0 29 48

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand

S van Medevoort / C Rampersad

W v Straten/ C Kramer/ L Koper

Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe

Amber Hulshof/Denise Wolveren

Annet Berendregt / Ellen Norde

Irene Honkoop/Mireille Hirs

Claudia Saia/ Monique Hulshof

Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr

Lidya Ducro / Wilma van Mourik

Elena van Wel / Sandy Luske

Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A

 Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand

 

7 - 7

9 - 4

7 - 7

 

 

11 - 4

 

 

 

 

 

 S van Medevoort / C Rampersad

 

 

 

6 - 7

8 - 6

 

 

 

9 - 5

8 - 5

 

 

 W v Straten/ C Kramer/ L Koper

 

 

 

 

 

9 - 4

7 - 4

9 - 2

 

 

 

 

 Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe

 

 

8 - 1

 

6 - 10

 

 

 

 

7 - 6

 

 

 Amber Hulshof/Denise Wolveren

9 - 10

 

2 - 10

 

 

 

7 - 8

10 - 4

 

 

 

 

 Annet Berendregt / Ellen Norde

 

 

 

 

 

 

 

7 - 8

 

 

8 - 5

 

 Irene Honkoop/Mireille Hirs

 

 

 

 

 

7 - 4

 

 

 

8 - 8

 

 

 Claudia Saia/ Monique Hulshof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 - 4

7 - 3

 Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr

3 - 10

 

 

 

 

4 - 9

 

6 - 4

 

 

8 - 5

12 - 4

 Lidya Ducro / Wilma van Mourik

 

 

 

 

 

6 - 8

 

 

 

 

5 - 8

6 - 8

 Elena van Wel / Sandy Luske

 

 

 

1 - 10

 

 

 

 

 

 

 

6 - 5

 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A

 

3 - 7

 

 

 

 

6 - 10

 

 

 

 

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Februari 2020 18:50