Huidige stand van een klasse Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Hoofdklasse

Eindstand na de speelronde op vrijdag 8 december 2006

  Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Weerstands punten Setpunten voor Setpunten tegen Games voor Games tegen
1 Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt 6 6 0 0 23 80 0 0 65 15
2 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 6 4 0 2 18 79 0 0 61 28
3 Leny Heeremans/Carolienv BakelKlik hier voor de opstelling van Leny Heeremans/Carolienv Bakel 6 4 0 2 16 87 0 0 47 43
4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 6 4 0 2 13 84 0 0 40 44
5 P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 6 3 0 3 12 82 0 0 39 41
6 Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde 6 2 0 4 11 81 0 0 39 43
7 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 6 2 0 4 11 61 0 0 40 40
8 Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema 6 3 0 3 11 53 0 0 43 46
9 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 6 4 0 2 10 73 0 0 32 43
10 Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx 6 3 0 3 10 58 0 0 41 46
11 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 6 0 1 5 5 59 0 0 26 53
12 H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor de opstelling van H Stuurman/M Dijkman 6 0 1 5 4 67 0 0 29 60

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Uitslagen:

 

Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt

Astrid Klaassen/Nadja Lammers

Leny Heeremans/Carolienv Bakel

Annemarie Richard/Rieneke Hut

P Bettink/M Reesink/M Croese

Otto/ Grootendorst/de Wilde

Denise Bauer /Ingrid Snertring

Marian Wijs/Inge Bottema

R Grothuis/C Kruseman

Kamies/ vGennip/ Neerinx

YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

H Stuurman/M Dijkman

 Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt

 

11 - 3

8 - 5

13 - 2

 

 

 

 

12 - 1

 

 

 

 Astrid Klaassen/Nadja Lammers

 

 

 

6 - 7

 

12 - 5

 

 

 

 

 

 

 Leny Heeremans/Carolienv Bakel

 

2 - 15

 

11 - 4

10 - 5

8 - 6

 

 

 

 

 

 

 Annemarie Richard/Rieneke Hut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 - 4

 

 P Bettink/M Reesink/M Croese

2 - 12

2 - 10

 

 

 

 

 

 

12 - 2

 

 

8 - 4

 Otto/ Grootendorst/de Wilde

2 - 9

 

 

 

 

 

 

 

5 - 6

9 - 4

 

 

 Denise Bauer /Ingrid Snertring

 

 

 

4 - 10

3 - 10

 

 

7 - 9

 

 

 

 

 Marian Wijs/Inge Bottema

 

 

 

6 - 8

 

 

 

 

 

4 - 9

8 - 7

9 - 7

 R Grothuis/C Kruseman

 

 

 

 

 

 

6 - 5

8 - 7

 

 

9 - 2

 

 Kamies/ vGennip/ Neerinx

 

 

5 - 11

 

 

 

4 - 9

 

 

 

9 - 6

10 - 7

 YPiepenbr/ M Schrik/M Honders

 

 

 

 

 

 

1 - 12

 

 

 

 

 

 H Stuurman/M Dijkman

 

1 - 15

 

 

 

4 - 12

 

 

 

 

6 - 6

 



Terug...


© PLANMYSPORT - 27 Januari 2020 06:54