Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Monday 5 march 2018 until sunday 17 june 2018

Informatie KNLTB Voorjaarscompetitie

Tuesday 3 april 2018 until sunday 30 september 2018

Tennisles voor Volwassenen Zomer

Tuesday 3 april 2018 until sunday 30 september 2018

TennisLes All in-One Jeugd 4 t/m 17 jaar

Friday 6 april 2018 until friday 21 september 2018

Nieuwe Brug Zomercompetities 2018

Friday 6 april 2018 until sunday 10 june 2018

Jeugd Groene en Gele KNLTB Voorjaarscompetitie

Sunday 10 june 2018 until sunday 1 july 2018

Worltour Rood en Oranje 2e Periode

Sunday 17 june 2018 of 12:30 until 19:00 hour

Ouder Kind Toernooi

Sunday 15 until sunday 22 july 2018

Open Toernooi de Nieuwe Brug Zondag 15 t/m Zondag 22 juli

Monday 23 july 2018 at 09:30 hour until wednesday 25 july 2018 at 17:00 hour

De Tennis Jeugd 3-Daagse

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Toernooien .. Pinkster Toernooi
Delen

Pinkster Enkelspel Toernooi - 20 en 21 mei 2018

DASHBOARD op maandag 28 mei 2018 om 11:37

Wedstrijden

39 6
10 27 2
Totaal speeltijd 38 uur : 21 minuten -- Per wedstrijd 00 uur : 59 minuten

Laatste uitslagen

21 mei 18:02 Niels Langenhorst - Rosanne Waardijk 5-4 (5) 4-2
21 mei 18:00 Mattijs Kuiper - Sandy Kegels 4-1 4-2
21 mei 17:36 Tedson Strüwer - Rosanne Waardijk 4-2 5-4 (0)
21 mei 17:36 Tedson Strüwer - Rick Schutter 4-2 3-5 5-3
21 mei 17:31 Nick Visser - Piet Hoek 4-1 4-2
21 mei 17:28 Remco van Dortmond - Simon Dijkstra 5-3 4-5 (5) 5-3
21 mei 17:27 Eric Peters - Maurice Schipper 4-0 4-0
21 mei 17:25 Robert Uitermark - René van Tiggelen 5-3 4-1
21 mei 17:13 Arjan Hooiveld - Brigitte Schiering 2-4 4-1 4-2
21 mei 17:08 José Crespo - Guillermo Villanueva 4-2 4-2

Laatste wedstrijden gestart

21 mei 17:14 Baan 3 buiten Mattijs Kuiper - Sandy Kegels 4-1 4-2
21 mei 17:14 Baan 7 buiten Robert Uitermark - René van Tiggelen 5-3 4-1
21 mei 17:06 Baan 4 buiten Niels Langenhorst - Rosanne Waardijk 5-4 (5) 4-2
21 mei 16:15 Baan 6 buiten Nick Visser - Piet Hoek 4-1 4-2
21 mei 16:03 Baan 7 buiten Eric Peters - Maurice Schipper 4-0 4-0
21 mei 16:03 Baan 3 buiten Arno Groot - Willem Wester 4-1 2-4 5-4 (2)
21 mei 16:03 Baan 5 buiten Tedson Strüwer - Rick Schutter 4-2 3-5 5-3
21 mei 15:57 Baan 2 buiten Arjan Hooiveld - Brigitte Schiering 2-4 4-1 4-2
21 mei 15:57 Baan 4 buiten Remco van Dortmond - Simon Dijkstra 5-3 4-5 (5) 5-3
21 mei 15:26 Baan 6 buiten Maureen Duin-van Binsbergen - Marieke Dorland 4-2 4-1

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel ENKEL1 : Enkelspel 1
  ENKEL2 : Enkelspel 2
  ENKEL3 : Enkelspel 3
  ENKEL4 : Enkelspel 4
  ENKEL5 : Enkelspel 5
Damesenkel DE : Dames Enkelspel

FINALES

ENKEL1 1. Simon Dijkstra   2. Mark Verzijlberg  
ENKEL2 Poule nog niet uitgespeeld
ENKEL3 1. Niels Langenhorst   2. Tedson Strüwer  
ENKEL4 1. José Crespo   2. Guillermo Villanueva  
ENKEL5 1. Arno Groot   2. Willem Wester  
DE 1. Daniëlle Timmerman   2. Sanne Warmerdam  

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact