Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Friday 31 august 2018 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdag Dubbelavond 8&9

Saturday 1 september 2018 until sunday 31 march 2019

Informatie & InschrijvenTennisles

Monday 3 until sunday 9 september 2018



Park Poule Toernooi 2018

Saturday 8 september 2018 at 10:00 hour until sunday 9 september 2018 at 17:00 hour

Jeugd Enkelspel Park Kampioenschap

Tuesday 18 until saturday 22 september 2018

Tennistraining/vakantie aan de Spaanse Costa

Friday 28 september 2018 until tuesday 2 april 2019

Indoor Wintercompetitie 2018-2019

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Toernooien .. Open Toernooi
Delen

Welkom bij het Nieuwe Brug Open - 16 t/m 22 juli 2018

Facebook

FacebookDe facebook pagina voor ons open toernooi in de zomer.

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE G1 : Heren Enkelspel - Groep 1
  HE G2 : Heren Enkelspel - Groep 2
  HE G3 : Heren Enkelspel - Groep 3
  HE G4 : Heren Enkelspel - Groep 4
  HE 35+ G1 : Heren Enkelspel 35+ - Groep 1
  HE 35+ G2 : Heren Enkelspel 35+ - Groep 2
Herendubbel HD4 : Herendubbel 4
  HD6 : Herendubbel 6
  HD7 : Herendubbel 7
  HD7 35+ : Herendubbel 7 35+
  HD8 : Herendubbel 8
Damesenkel DE G1 : Dames Enkelspel - Groep 1
  DE G2 : Dames Enkelspel - Groep 2
Damesdubbel DD6 : Damesdubbel 6
  DD6 35+ : Damesdubbel 6 35+
  DD7 : Damesdubbel 7
  DD8 : Damesdubbel 8
Gemengddubbel GD5 : Gemengddubbel 5
  GD6 : Gemengddubbel 6
  GD6 35+ : Gemengddubbel 6 35+
  GD7 : Gemengddubbel 7
  GD8 : Gemengddubbel 8
Dubbel Padel : 2e Haarlemse Padelweek

FINALES

HE G1 Bob Verzijlberg (1) - René van Dusschoten (2) 7-6 6-4
HE G2 1. Gijs van Meelen   2. Steven Hulsebosch  
HE G3 Tjard de Wolf (1) - Gino van Schagen (2) 6-4 6-4
HE G4 Jurrien Visser (3) - Arno Groot (1) 7-5 6-0
HE 35+ G1 Jan-Geert Scholten (1) - Marcel van Horssen 6-2 5-7 6-4
HE 35+ G2 1. Sjaak Dijkman   2. Jan Moeskops  
HD4 Guido Loonen/ Bob Verzijlberg - René van Dusschoten/ Bart Heerema (2) 6-2 6-4
HD6 Tjard de Wolf/ Joost ten Have - Michiel Keuss/ Darius Keuss 6-4 6-2
HD7 Mark Hemetsberger/ Martijn Weijers - Alexander Wijkhuizen/ Joost ten Have 6-2 6-3
HD7 35+ Jaap Hof/ Jacco Rustman (1) - Roland van Helden/ Dave Kuipers 6-1 6-2
HD8 Sacha Sombroek/ Niek Muller (3) - Sander Scholts/ Dimitri Menger 6-0 6-3
DE G1 Jennifer Vooges (1) - Sandy Kegels (2) 5-7 6-3 6-4
DE G2 Marjon Bloemberg-Ligthart (3) - Marjolein van der Eem (1) 6-1 4-6 6-4
DD6 Yvette Duijndam/ Bernice Hertog (1) - Esma Jongenelis/ Rosanne Waardijk 7-6 6-2
DD6 35+ Martine Dekker/ Claudia van Tienderen (2) - Maud Tromp/ Sandra Poelman 3-6 6-4 6-3
DD7 Inge van der Starre/ Mirjam Hellinga (1) - Kim Vergonet-Driessen/ Seandy Achthoven (2) 3-6 6-1 6-2
DD8 Youly Kim/ Felicia Visser - Els de Kruif - Driehuis/ Edith van der Meij (1) 6-2 6-4
GD5 1. Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster   2. Remco van Dortmond/ Sandy Kegels  
GD6 Frank Kramer/ Rosanne Waardijk (1) - Shiela van Schagen/ Gino van Schagen (2) 5-7 6-1 7-5
GD6 35+ 1. Maud Tromp/ Simon Dijkstra   2. Frank Kramer/ Cyrilla Hardebol-Wijnen  
GD7 Mark Hemetsberger/ Paula Meeuwes - Fabienne van der Tas/ Niels van der Tas 5-7 6-1 6-0
GD8 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman - Jacco Bruinsma/ Iris van Geer 6-3 6-3
Padel Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis (2) - Bas van der Velden/ Koen Witteman (1) 6-2 6-3

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Bepalingen

Het Nieuwe Brug Open Toernooi - wedstrijdbepalingen

Als je inschrijft, ga je akkoord met deze bepalingen.

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact