Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Monday 5 march 2018 until sunday 17 june 2018

Informatie KNLTB Voorjaarscompetitie

Tuesday 3 april 2018 until sunday 30 september 2018

Tennisles voor Volwassenen Zomer

Tuesday 3 april 2018 until sunday 30 september 2018

TennisLes All in-One Jeugd 4 t/m 17 jaar

Friday 6 april 2018 until friday 21 september 2018

Nieuwe Brug Zomercompetities 2018

Friday 6 april 2018 until sunday 10 june 2018

Jeugd Groene en Gele KNLTB Voorjaarscompetitie

Sunday 10 june 2018 until sunday 1 july 2018

Worltour Rood en Oranje 2e Periode

Sunday 17 june 2018 of 12:30 until 19:00 hour

Ouder Kind Toernooi

Sunday 15 until sunday 22 july 2018

Open Toernooi de Nieuwe Brug Zondag 15 t/m Zondag 22 juli

Monday 23 july 2018 at 09:30 hour until wednesday 25 july 2018 at 17:00 hour

De Tennis Jeugd 3-Daagse

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Toernooien .. Open Toernooi
Delen

Welkom bij het Nieuwe Brug Open - 16 t/m 23 juli 2017

Facebook

FacebookDe facebook pagina voor ons open toernooi in de zomer.

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE G1 : Herenenkel - Groep 1
  HE G2 : Herenenkel - Groep 2
  HE G3 : Herenenkel - Groep 3
  HE G4 : Herenenkel - Groep 4
  HE 35+ G1 : Herenenkel 35+ - Groep 1
  HE 35+ G2 : Herenenkel 35+ - Groep 2
  HE 35+ G3 : Herenenkel 35+ - Groep 3
Herendubbel HD 4 : Herendubbel 4
  HD 6 : Herendubbel 6
  HD 6 35+ : Herendubbel 6 35+
  HD 7 : Herendubbel 7
  HD 7 35+ : Herendubbel 7 35+
  HD 8 : Herendubbel 8
Damesenkel DE G1 : Damesenkel - Groep 1
  DE G2 : Damesenkel - Groep 2
  DE G3 : Damesenkel - Groep 3
  DE 35+ G1 : Damesenkel 35+ - Groep 1
  DE 35+ G2 : Damesenkel 35+ - Groep 2
Damesdubbel DD 5 : Damesdubbel 5
  DD 6 : Damesdubbel 6
  DD 6 35+ : Damesdubbel 6 35+
  DD 7 : Damesdubbel 7
  DD 7 35+ : Damesdubbel 7 35+
  DD 8 : Damesdubbel 8
Gemengddubbel GD 5 : Gemengddubbel 5
  GD 6 : Gemengddubbel 6
  GD 6 35+ : Gemengddubbel 6 35+
  GD 7 : Gemengddubbel 7
  GD 8 : Gemengddubbel 8

FINALES

HE G1 Bas Loohuis (1) - Bob Verzijlberg (2) 3-6 6-3 6-2
HE G2 Simon Dijkstra (2) - Mark Verzijlberg 6-3 7-6 (3)
HE G3 Pieter van Zanten - Pieter Herweijer 2-6 6-2 6-3
HE G4 Bob Stolk - Olaf van Ijsselmuiden 5-7 6-2 6-3
HE 35+ G1 1. Jasper Stouthart   2. Steve Hulsebosch  
HE 35+ G2 Marcel van Horssen - Roland van Helden (2) 2-6 7-5 6-3
HE 35+ G3 Fred van den Eijkhof (1) - Sjaak Dijkman (2) 6-0 6-1
HD 4 René van Dusschoten/ Bart Heerema - Bas van der Velden/ Daan Verstand (1) 6-4 1-6 6-4
HD 6 Michiel Keuss/ Mick van Houten - Lars Mulders/ Mark Boermans 6-2 6-3
HD 6 35+ Ard Parlevliet/ Jos Nix - Jaap Hof/ Jacco Rustman 6-7 6-3 6-2
HD 7 Olaf van Ijsselmuiden/ Pieter Herweijer (2) - Gino van Schagen/ Lars Bos (1) 6-3 3-6 6-4
HD 7 35+ Rick Kok/ Mario van Swaaningen (1) - Eric Peters/ Paul van Lochem 6-2 6-0
HD 8 1. Jurrien Visser/ Selwyn Miete   2. Tedson Strüwer/ Tjard de Wolf  
DE G1 1. Angelique van Ojik   2. Lisa Hardebol  
DE G2 1. Kee Hendriksen   2. Annemiek van Noord  
DE G3 Youly Kim (2) - Milou Teeuwen 4-6 7-6 (5) 6-4
DE 35+ G1 1. Suzanna van Houweninge   2. Emily Grunewald  
DE 35+ G2 1. Pauline van den Haak   2. Seandy Achthoven  
DD 5 Maureen Castricum/ Sabine Quist (1) - Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik (2) 7-6 (5) 6-4
DD 6 1. Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen   2. Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen  
DD 6 35+ Trudy Schuring/ Karin Stokman (1) - Shiela van Schagen/ Suzanna van Houweninge (2) 6-3 6-3
DD 7 Kyra Kooistra/ Valéry Bisschops - Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis (1) 6-4 6-4
DD 7 35+ Seandy Achthoven/ Esther de Bruin - Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool 6-1 4-6 7-6 (6)
DD 8 Sonja Heeren/ Monique Pennarts (2) - Inez de Quaasteniet/ Els de Kruif - Driehuis 6-3 6-1
GD 5 1. Stef Timmer/ Manon Muller   2. Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster  
GD 6 Lars Mulders/ Sandra Nijman (1) - Niek Muller/ Bo Schouten 6-2 6-2
GD 6 35+ Toos Schaap-Nederstigt/ Kazem Khazer (2) - Marjo van Opstal/ Frank Sanders (1) 5-7 6-2 6-3
GD 7 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen (1) - Hilda Jekel/ Jack van den Burg 6-3 2-6 6-4
GD 8 Miriam van den Berg/ Eddie Grootes (1) - Bernardien Kieft/ Hans Dijkman (2) 6-4 6-4

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Bepalingen

Het Nieuwe Brug Open Toernooi - wedstrijdbepalingen

Als je inschrijft, ga je akkoord met deze bepalingen.

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact