Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Monday 4 september 2017 t/m saturday 31 march 2018

Tennisles voor Volwassenen 18+ Winter

Tuesday 5 september 2017 t/m saturday 21 july 2018

Tennis All in-One Jeugd 4 t/m 17 jaar: Les en meer...

Saturday 11 november 2017 om 19:00 uur t/m saturday 10 march 2018

8 & 9 Indoorcompetitie (5X) iedere 2e zaterdag van de maand

Sunday 12 november 2017 t/m saturday 10 march 2018

Haarlems Jeugd Wintercircuit

Saturday 9 december 2017 t/m saturday 10 march 2018

Haarlems Winter Teamcircuit

Sunday 17 december 2017 van 13:00 tot 15:00 uur

Junior Oranje/Groen Battle

Thursday 21 december 2017 van 09:45 tot 13:00 uur

Kerst Toss, Koffie & Lunch

Friday 22 december 2017 van 19:30 tot 22:00 uur

Vrijdagavond Dubbelavond 8&9

Saturday 23 t/m saturday 30 december 2017

De Haarlemse Tennisweek 2017

Thursday 4 january 2018 van 11:00 tot 13:00 uur

Oranje Short-Games

Thursday 4 january 2018 van 14:00 tot 17:00 uur

Gele Short-Games

Friday 5 january 2018 t/m saturday 31 march 2018

Wintercompetitie 17/18 2e helft

Friday 5 january 2018 van 12:00 tot 13:30 uur

Rode Short-Games

Friday 5 january 2018 van 14:00 tot 17:00 uur

Groene Short-Games

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Toernooien .. Open Toernooi
Delen

Welkom bij het Nieuwe Brug Open - 16 t/m 23 juli 2017

Facebook

FacebookDe facebook pagina voor ons open toernooi in de zomer.

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE G1 : Herenenkel - Groep 1
  HE G2 : Herenenkel - Groep 2
  HE G3 : Herenenkel - Groep 3
  HE G4 : Herenenkel - Groep 4
  HE 35+ G1 : Herenenkel 35+ - Groep 1
  HE 35+ G2 : Herenenkel 35+ - Groep 2
  HE 35+ G3 : Herenenkel 35+ - Groep 3
Herendubbel HD 4 : Herendubbel 4
  HD 6 : Herendubbel 6
  HD 6 35+ : Herendubbel 6 35+
  HD 7 : Herendubbel 7
  HD 7 35+ : Herendubbel 7 35+
  HD 8 : Herendubbel 8
Damesenkel DE G1 : Damesenkel - Groep 1
  DE G2 : Damesenkel - Groep 2
  DE G3 : Damesenkel - Groep 3
  DE 35+ G1 : Damesenkel 35+ - Groep 1
  DE 35+ G2 : Damesenkel 35+ - Groep 2
Damesdubbel DD 5 : Damesdubbel 5
  DD 6 : Damesdubbel 6
  DD 6 35+ : Damesdubbel 6 35+
  DD 7 : Damesdubbel 7
  DD 7 35+ : Damesdubbel 7 35+
  DD 8 : Damesdubbel 8
Gemengddubbel GD 5 : Gemengddubbel 5
  GD 6 : Gemengddubbel 6
  GD 6 35+ : Gemengddubbel 6 35+
  GD 7 : Gemengddubbel 7
  GD 8 : Gemengddubbel 8

FINALES

HE G1 Bas Loohuis (1) - Bob Verzijlberg (2) 3-6 6-3 6-2
HE G2 Simon Dijkstra (2) - Mark Verzijlberg 6-3 7-6 (3)
HE G3 Pieter van Zanten - Pieter Herweijer 2-6 6-2 6-3
HE G4 Bob Stolk - Olaf van Ijsselmuiden 5-7 6-2 6-3
HE 35+ G1 1. Jasper Stouthart   2. Steve Hulsebosch  
HE 35+ G2 Marcel van Horssen - Roland van Helden (2) 2-6 7-5 6-3
HE 35+ G3 Fred van den Eijkhof (1) - Sjaak Dijkman (2) 6-0 6-1
HD 4 René van Dusschoten/ Bart Heerema - Bas van der Velden/ Daan Verstand (1) 6-4 1-6 6-4
HD 6 Michiel Keuss/ Mick van Houten - Lars Mulders/ Mark Boermans 6-2 6-3
HD 6 35+ Ard Parlevliet/ Jos Nix - Jaap Hof/ Jacco Rustman 6-7 6-3 6-2
HD 7 Olaf van Ijsselmuiden/ Pieter Herweijer (2) - Gino van Schagen/ Lars Bos (1) 6-3 3-6 6-4
HD 7 35+ Rick Kok/ Mario van Swaaningen (1) - Eric Peters/ Paul van Lochem 6-2 6-0
HD 8 1. Jurrien Visser/ Selwyn Miete   2. Tedson Strüwer/ Tjard de Wolf  
DE G1 1. Angelique van Ojik   2. Lisa Hardebol  
DE G2 1. Kee Hendriksen   2. Annemiek van Noord  
DE G3 Youly Kim (2) - Milou Teeuwen 4-6 7-6 (5) 6-4
DE 35+ G1 1. Suzanna van Houweninge   2. Emily Grunewald  
DE 35+ G2 1. Pauline van den Haak   2. Seandy Achthoven Vaessen  
DD 5 Maureen Castricum/ Sabine Quist (1) - Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik (2) 7-6 (5) 6-4
DD 6 1. Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen   2. Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen  
DD 6 35+ Trudy Schuring/ Karin Stokman (1) - Shiela van Schagen/ Suzanna van Houweninge (2) 6-3 6-3
DD 7 Kyra Kooistra/ Valéry Bisschops - Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis (1) 6-4 6-4
DD 7 35+ Seandy Achthoven Vaessen/ Esther de Bruin - Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool 6-1 4-6 7-6 (6)
DD 8 Sonja Heeren/ Monique Pennarts (2) - Inez de Quaasteniet/ Els de Kruif - Driehuis 6-3 6-1
GD 5 1. Stef Timmer/ Manon Muller   2. Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster  
GD 6 Lars Mulders/ Sandra Nijman (1) - Niek Muller/ Bo Schouten 6-2 6-2
GD 6 35+ Toos Schaap-Nederstigt/ Kazem Khazer (2) - Marjo van Opstal/ Frank Sanders (1) 5-7 6-2 6-3
GD 7 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen (1) - Hilda Jekel/ Jack van den Burg 6-3 2-6 6-4
GD 8 Miriam van den Berg/ Eddie Grootes (1) - Bernardien Kieft/ Hans Dijkman (2) 6-4 6-4

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Bepalingen

Het Nieuwe Brug Open Toernooi - wedstrijdbepalingen

Als je inschrijft, ga je akkoord met deze bepalingen.

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact