Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Monday 26 august 2019 until friday 3 july 2020

Jeugd Tennisles & Meer

Monday 2 september 2019 until tuesday 31 march 2020

Tennisles Volwassenen 18+

Saturday 9 november 2019 at 19:00 hour until saturday 14 march 2020 at 22:00 hour

Indoor Winter Team Competitie 7 & 8/9

Sunday 10 november 2019 until sunday 8 march 2020

Haarlems Jeugd Wintercircuit

Monday 20 january 2020 at 19:00 hour until monday 17 february 2020 at 21:00 hour

Aktie: Winter Tennis Boost

Saturday 25 january 2020 of 12:00 until 14:00 hour

Uitdagende Wedstrijdtraining niveau 7, 8 & 9

Friday 31 january 2020 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdagavond Winter Hussel Outdoor Niv. 7,8&9

Saturday 1 february 2020 of 12:00 until 14:00 hour

Uitdagende Wedstrijdtraining niveau 4, 5 en 6

Saturday 8 february 2020 of 12:00 until 14:00 hour

Uitdagende Wedstrijdtraining niveau 7, 8 & 9

Thursday 13 february 2020 of 09:00 until 14:00 hour

KNTLB Body-Mind training voor Tennisleraren niveau 1 voor 4 PO punten

Sunday 5 april 2020 until sunday 27 september 2020

Wilde Dubbel Competitie Zondag

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Toernooien .. Jeugd Event
Delen

Status van het toernooi

Status van het toernooi
Dashboard op wednesday 22 january 2020 19:3:36

Wedstrijden

45
26 12 1
Totaal speeltijd 45 uur : 00 minuten -- Per wedstrijd 01 uur : 00 minuten

Laatste uitslagen

30 mar 15:03 J11TM14: Richter Emmerik / Coen Dijk - JB Notenboom / J Pruijmboom 4-0 4-2 4-1
30 mar 15:02 M11TM14: Kee Hendriksen / Femke Hofkamp - Manon Muller/Cynthia Jonkheer 2-4 1-4 0-4
30 mar 15:02 GROEN1: James Pikkaart / Niamh Egan - Bart Stroes / Dion den Hartog 0-4 3-5
30 mar 15:01 GROEN1: SJC van Haren / T Klarenbeek - Casper Klipp / Ties Sebregts 4-2 4-0 1-0
30 mar 15:00 J11TM12: M Sebregts / M Vasilakis - Quentin Draanen / Mick Dumpel 4-0 4-1

Laatste wedstrijden gestart

30 mar 14:00 Baan 4 binnen - M11TM14: Melissa Boyden/Floor Van Hage - Josine Muller / Rebecca Lee
30 mar 14:00 Baan 2 binnen - J11TM14: Richter Emmerik / Coen Dijk - JB Notenboom / J Pruijmboom
30 mar 14:00 Baan 3 buiten - M11TM14: Kee Hendriksen / Femke Hofkamp - Manon Muller/Cynthia Jonkheer
30 mar 14:00 Baan 1 binnen - J11TM12: M Sebregts / M Vasilakis - Quentin Draanen / Mick Dumpel
30 mar 14:00 Baan 5 binnen - GROEN1: James Pikkaart / Niamh Egan - Bart Stroes / Dion den Hartog

Schema's

Categorie Schema
Groen t/m 14 jaar Bekijken
Geel t/m 17 jaar meisjes Bekijken
Geel t/m 17 jaar jongens Bekijken

Planning

Datum Overzicht
Za 14 Mei 16 Bekijken

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact