Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Tuesday 21 august 2018 until sunday 18 november 2018

KNLTB Najaarscompetitie

Saturday 1 september 2018 until sunday 31 march 2019

Tennisles Jeugd & 18+

Friday 28 september 2018 until tuesday 2 april 2019

Indoor Wintercompetitie

Friday 26 october 2018 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdag Dubbelavond 7, 8 & 9

Tuesday 30 october 2018 until tuesday 26 march 2019

Dinsdagochtend Dames Hussel

Saturday 10 november 2018 until saturday 9 march 2019

6/7 en 8/9 Indoor Wintercompetitie

Sunday 11 november 2018 until sunday 10 march 2019

Haarlems Jeugd Wintercircuit

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Competities .. Kalender
Delen

Eerstkomende speeldag

Selfservice voor deelnemers

Kies in het menu de optie Privé en daarna de map Competities voor

  • De planning van uw eigen wedstrijden.
  • Het indienen van planningsverzoeken.
  • Het opzoeken van telefoonnummers en e-mailadressen van uw tegenstanders.
  • Het opzoeken van invallers.

Uw moet wel eerst inloggen met uw persoonlijke toegangscode. De selfservice pagina's zijn namelijk helemaal op maat voor uw situatie gemaakt.

Programma voor vandaag zondag 21 oktober 2018
             
10:00 DDZ182 Hoofdklasse Tessa van Beek/BiancaStofferKlik hier voor de opstelling van Tessa van Beek/BiancaStoffer - YolandaKerst/MarielleTammersKlik hier voor de opstelling van YolandaKerst/MarielleTammers
11:00 DDZ182 Hoofdklasse Edith vdMeij/Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith vdMeij/Martine Vasterman - MirellaVeenend/ NadiaBartelingKlik hier voor de opstelling van MirellaVeenend/ NadiaBarteling
      Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe - Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek
  HEZ182 1e Klasse Jesse van der JagtKlik hier voor de opstelling van Jesse van der Jagt - Rick SchutterKlik hier voor de opstelling van Rick Schutter
12:00 DDZ182 Hoofdklasse YolandaKerst/MarielleTammersKlik hier voor de opstelling van YolandaKerst/MarielleTammers - Wendy vS/ Linda K/ Marielle PKlik hier voor de opstelling van Wendy vS/ Linda K/ Marielle P
      Tessa van Beek/BiancaStofferKlik hier voor de opstelling van Tessa van Beek/BiancaStoffer - Sanne Willemijn Amaran MarjonKlik hier voor de opstelling van Sanne Willemijn Amaran Marjon
  HEZ182 1e Klasse Mohamed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Mohamed Aboushamma - Jurrien VisserKlik hier voor de opstelling van Jurrien Visser
13:00 DDZ182 Eredivisie Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost - Tineke en Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Tineke en Toos Schaap
  GDZ182 3e Klasse Karen en Berry van BrakelKlik hier voor de opstelling van Karen en Berry van Brakel - Edith van der Meij/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Edith van der Meij/Johan Kamer
14:00 DDZ182 2e klasse team wordt geregeld - FredRosenb/AstridBro/Sil MensKlik hier voor de opstelling van FredRosenb/AstridBro/Sil Mens
    Eredivisie Nina Baat / Mieke KruijfKlik hier voor de opstelling van Nina Baat / Mieke Kruijf - G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout
  GDZ182 3e Klasse Jeroen Hardebol / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Jeroen Hardebol / Puck Groot - Ed Post / Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Ed Post / Els de Kruif
  HEZ182 1e Klasse José CrespoKlik hier voor de opstelling van José Crespo - Martijn NijmanKlik hier voor de opstelling van Martijn Nijman
15:00 GDZ182 3e Klasse ER Grevenstuk / D TosseramKlik hier voor de opstelling van ER Grevenstuk / D Tosseram - DM Keessen / R BeukenkampKlik hier voor de opstelling van DM Keessen / R Beukenkamp
    4e Klasse Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen - André en Elena van WelKlik hier voor de opstelling van André en Elena van Wel
      C Lapre/MRofRoelofs&AnneliesKlik hier voor de opstelling van C Lapre/MRofRoelofs&Annelies - Gert-Jan/Anouk en Lisanne MosKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan/Anouk en Lisanne Mos
  HEZ182 1e Klasse Sjors TelgenKlik hier voor de opstelling van Sjors Telgen - Ron OldenzielKlik hier voor de opstelling van Ron Oldenziel
16:00 DDZ182 Eredivisie Cyrilla Hardebol/Annet BerendtKlik hier voor de opstelling van Cyrilla Hardebol/Annet Berendt - Mireille, Ingrid, Rianne DuindKlik hier voor de opstelling van Mireille, Ingrid, Rianne Duind
  GDZ182 4e Klasse Jesse en Nicole van der JagtKlik hier voor de opstelling van Jesse en Nicole van der Jagt - Renee Rosekrans/Jerry RietbergKlik hier voor de opstelling van Renee Rosekrans/Jerry Rietberg
      RobertRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor de opstelling van RobertRijs/ MariskaFeitsma - R Flier/V Boglarka BalintKlik hier voor de opstelling van R Flier/V Boglarka Balint
    Hoofdklasse Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia - HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM
  HEZ182 1e Klasse Paul KootKlik hier voor de opstelling van Paul Koot - Marcel VermeulenKlik hier voor de opstelling van Marcel Vermeulen

Kalender

In deze kalender kunt u zien op welke dagen competitiewedstrijden gespeeld worden. Als u op de competities achter de "bolletjes" klikt, ziet u de wedstrijden die op die specifieke dag gespeeld worden.
Ziet u de namen van de maand en dagen in het Engels en wilt u die in het Nederlands, klik dan op de Nederlandse vlag aan de onderkant van het scherm.
October 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday

01
02
03
04
HD-3e,4e
05
DDV-hk,1e
HD-ere,hk,1e,2e
DDV-2e,3e
06
HD-ere,hk,1e,2e
HE-hk
07
DDZ-ed,hk
GD-hk,1e
HD-ere,hk,1e,2e
HE-hk
DDZ-1e,2e

More...
08
09
Damesdubbel Dinsdag
10
11
12
DDV-hk,1e
DDV-2e,3e
13
HD-ere,hk,1e,2e
HD-3e,4e
HE-1e Klasse
14
DDZ-ed,hk
GD-hk,1e
HE-hk
DDZ-1e,2e
15
16
17
18
19
DDV-hk,1e
DDV-2e,3e
20
HD-ere,hk,1e,2e
21
DDZ-ed,hk
GD-hk,1e
DDZ-1e,2e
GD-3e 4e klasse
HE-1e Klasse
22
23
Damesdubbel Dinsdag
24
25
26
DDV-hk,1e
27
GD-hk,1e
HD-ere,hk,1e,2e
HD-3e,4e
28
GD-hk,1e
HE-hk
DDZ-1e,2e
29
30
31



Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact