Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Wednesday 27 march 2019 at 16:00 hour until sunday 16 june 2019 at 17:00 hour

Informatie Rode & Oranje Jeugdcompetitie

Monday 1 april 2019 until monday 30 september 2019

Tennisles Jeugd & Volwassenen

Monday 1 april 2019 until sunday 16 june 2019

Informatie KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Friday 26 april 2019 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdag Dubbelavond 8 & 9

Thursday 23 may 2019 of 09:00 until 14:00 hour

KNTLB Body-Mind training voor Tennisleraren niveau 1 voor 4 PO punten

Friday 31 may 2019 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdag Dubbelavond 8 & 9

Saturday 1 june 2019 at 19:00 hour

Greek BBQ & Competitie Afsluiting VJ19

Sunday 9 until monday 10 june 2019

Pinkster Enkelspel Toernooi

Tuesday 11 june 2019 until friday 20 september 2019

Damesdubbel Competitie Dinsdag/Vrijdag start 11/14 juni

Sunday 16 june 2019 of 12:00 until 18:30 hour

Ouder Kind Toernooi

Sunday 23 june 2019 until sunday 22 september 2019

Wilde Dubbel Competitie start vanaf Zondag 23 juni

Sunday 14 until sunday 21 july 2019

Het Nieuwe Brug Open Toernooi

Monday 15 until wednesday 17 july 2019

De Tennis Jeugd 3-Daagse

Monday 2 until sunday 8 september 2019

Park Poule Toernooi

Tuesday 17 until saturday 21 september 2019

Tennisreis 2019

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Competities .. Kalender
Delen

Eerstkomende speeldag

Selfservice voor deelnemers

Kies in het menu de optie Privé en daarna de map Competities voor

  • De planning van uw eigen wedstrijden.
  • Het indienen van planningsverzoeken.
  • Het opzoeken van telefoonnummers en e-mailadressen van uw tegenstanders.
  • Het opzoeken van invallers.

Uw moet wel eerst inloggen met uw persoonlijke toegangscode. De selfservice pagina's zijn namelijk helemaal op maat voor uw situatie gemaakt.

Programma voor vandaag vrijdag 26 april 2019
             
09:00 DDVRY191 Eerste klasse  W Arenda/M Hopstaken - Elmae Zwaan / Tini StamKlik hier voor de opstelling van Elmae Zwaan / Tini Stam
      /SaskiadeV/BibianePre/MirjamSKlik hier voor de opstelling van /SaskiadeV/BibianePre/MirjamS - SjaakSeepma/CiscaStuitKlik hier voor de opstelling van SjaakSeepma/CiscaStuit
      MoSchut/FrancisKnemeijr/IrisLKlik hier voor de opstelling van MoSchut/FrancisKnemeijr/IrisL - JolandaVerc/LilianHulst/SylBenKlik hier voor de opstelling van JolandaVerc/LilianHulst/SylBen
    Tweede Klasse NickyKamphuis/Marieke KragtKlik hier voor de opstelling van NickyKamphuis/Marieke Kragt - Linda Dijkstra / Simone EttemaKlik hier voor de opstelling van Linda Dijkstra / Simone Ettema
      Nicole Manakker/Maartje BrinkKlik hier voor de opstelling van Nicole Manakker/Maartje Brink - Annette Hendriks/Sandra VogelKlik hier voor de opstelling van Annette Hendriks/Sandra Vogel
10:15 DDVRY191 Hoofdklasse Marjan H/ Wiskje L/ Ellen StrKlik hier voor de opstelling van Marjan H/  Wiskje L/ Ellen Str - MiekedLange/PaulienHafk/IngeLeKlik hier voor de opstelling van MiekedLange/PaulienHafk/IngeLe
      SabineDeJong/AnneliesRoelofsKlik hier voor de opstelling van SabineDeJong/AnneliesRoelofs - Mieke Vogel / Jos D'HaeneKlik hier voor de opstelling van Mieke Vogel / Jos D'Haene
      JokeBreewel/AnnetteP/ChristaKKlik hier voor de opstelling van JokeBreewel/AnnetteP/ChristaK - Christa Kamps / Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps / Margo Weesie
      LydiaV/ Bep HofKlik hier voor de opstelling van LydiaV/ Bep Hof - Tineke Draaisma/Sandra BoumanKlik hier voor de opstelling van Tineke Draaisma/Sandra Bouman
    Eerste klasse Reneé Ferment/Melanie LasanceKlik hier voor de opstelling van Reneé Ferment/Melanie Lasance - Anke, Lia, Simone & MoniqueKlik hier voor de opstelling van Anke, Lia, Simone & Monique
    Tweede Klasse EllenSchouten/MoniqueV/EllisKKlik hier voor de opstelling van EllenSchouten/MoniqueV/EllisK - Marie-JosévVeggel/SimoneStokKlik hier voor de opstelling van Marie-JosévVeggel/SimoneStok

Kalender

In deze kalender kunt u zien op welke dagen competitiewedstrijden gespeeld worden. Als u op de competities achter de "bolletjes" klikt, ziet u de wedstrijden die op die specifieke dag gespeeld worden.
Ziet u de namen van de maand en dagen in het Engels en wilt u die in het Nederlands, klik dan op de Nederlandse vlag aan de onderkant van het scherm.
April 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday

01
02
03
04
05
DD Vrijdag
06
07
08
09
10
11
12
DD Vrijdag
13
14
Wilde Dubbel
15
16
17
18
19
DD Vrijdag
20
21
22
23
24
25
26
DD Vrijdag
27
28
Wilde Dubbel
29
30




Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact