Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Saturday 1 september 2018 until sunday 31 march 2019

Tennisles Jeugd & 18+

Wednesday 3 october 2018 until wednesday 27 march 2019

Maandag en Woensdag Heren Hussel Tennis

Saturday 10 november 2018 until saturday 9 march 2019

6/7 en 8/9 Indoor Wintercompetitie

Sunday 11 november 2018 until sunday 10 march 2019

Haarlems Jeugd Wintercircuit

Saturday 8 december 2018 until sunday 16 june 2019

Informatie KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Friday 4 january 2019 until tuesday 2 april 2019

Indoor Wintercompetitie 2e helft

Sunday 24 february 2019 of 16:30 until 18:00 hour

Rood, Oranje & Groen Event

Friday 1 march 2019 at 19:00 hour until sunday 31 march 2019 at 21:00 hour

Maart Tennis Startup

Friday 1 march 2019 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdag Dubbelavond 8 & 9 & Gluhwein

Monday 1 april 2019 until monday 30 september 2019

Nieuwe Brug Zomercompetities 2019

Sunday 14 until sunday 21 july 2019

Het Nieuwe Brug Open Toernooi

Monday 15 until wednesday 17 july 2019

De Tennis Jeugd 3-Daagse

Sponsors en Partners

De Nieuwe Brug .. Competities .. Kalender
Delen

Eerstkomende speeldag

Selfservice voor deelnemers

Kies in het menu de optie Privé en daarna de map Competities voor

  • De planning van uw eigen wedstrijden.
  • Het indienen van planningsverzoeken.
  • Het opzoeken van telefoonnummers en e-mailadressen van uw tegenstanders.
  • Het opzoeken van invallers.

Uw moet wel eerst inloggen met uw persoonlijke toegangscode. De selfservice pagina's zijn namelijk helemaal op maat voor uw situatie gemaakt.

Programma voor vandaag vrijdag 22 februari 2019
             
09:00 DDV191 Tweede Klasse A Sjaak Seepma / Cisca StuijtKlik hier voor de opstelling van Sjaak Seepma / Cisca Stuijt - Verrassingsteam geregeldKlik hier voor de opstelling van Verrassingsteam geregeld
      Linda&NelAbels/Lia/HelenKosKlik hier voor de opstelling van Linda&NelAbels/Lia/HelenKos - SandraV/AnnetteHend/CarlaWestKlik hier voor de opstelling van SandraV/AnnetteHend/CarlaWest
    Tweede Klasse B Ellen Schouten /MoniqueVeenKlik hier voor de opstelling van Ellen Schouten /MoniqueVeen - PGravemaker/JolandaM/AstridGKlik hier voor de opstelling van PGravemaker/JolandaM/AstridG
    Derde Klasse Nicole Manakker/Maartje BrinkKlik hier voor de opstelling van Nicole Manakker/Maartje Brink - NickyKamphuis / Marieke KragtKlik hier voor de opstelling van NickyKamphuis / Marieke Kragt
10:00 DDV191 Tweede Klasse A Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs - NienkeBos/ MoniquevTrigtKlik hier voor de opstelling van NienkeBos/ MoniquevTrigt
      Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg - Anneke van Leuffen/Rina BosKlik hier voor de opstelling van Anneke van Leuffen/Rina Bos
    Tweede Klasse B Tineke Draaisma/JokeBeukenkampKlik hier voor de opstelling van Tineke Draaisma/JokeBeukenkamp - MoSchut/FrancisKn/DebbyNoordKlik hier voor de opstelling van MoSchut/FrancisKn/DebbyNoord
    Derde Klasse Simone Stok/Tinie vStamKlik hier voor de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam - Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank
       W Arenda/M Hopstaken - Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute
11:00 DDV191 Tweede Klasse B Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer - Christa Kamps / Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps / Margo Weesie
      Reneé Ferment/Melanie LasanceKlik hier voor de opstelling van Reneé Ferment/Melanie Lasance - Marjan H/ Wiskje L/ Ellen StrKlik hier voor de opstelling van Marjan H/  Wiskje L/ Ellen Str

Kalender

In deze kalender kunt u zien op welke dagen competitiewedstrijden gespeeld worden. Als u op de competities achter de "bolletjes" klikt, ziet u de wedstrijden die op die specifieke dag gespeeld worden.
Ziet u de namen van de maand en dagen in het Engels en wilt u die in het Nederlands, klik dan op de Nederlandse vlag aan de onderkant van het scherm.
February 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday





01
DDV-hk,1e
02
DEZ191
HD-ere,hk,1e,2e
HE-hk
HD-3e,4e
HE-1e Klasse
03
GD-hk,1e
HD-ere,hk,1e,2e
HE-hk
DDZ-1e,2e
HE-1e Klasse
04
05
06
07
08
DDV-2e,3e
09
DEZ191
GD-hk,1e
HD-ere,hk,1e,2e
HE-hk
HD-3e,4e
10
DDZ-ed,hk
GD-hk,1e
GD-3e
HE-1e Klasse
11
12
Damesdubbel Dinsdag
13
14
15
DDV-hk,1e
16
DEZ191
GD-hk,1e
HD-3e,4e
17
DDZ-ed,hk
GD-hk,1e
HE-hk
DDZ-1e,2e
18
HE-hk
19
DDV-hk,1e
20
21
22
DDV-2e,3e
23
HD-ere,hk,1e,2e
HE-hk
24
DDZ-ed,hk
GD-3e
HE-1e Klasse
25
26
Damesdubbel Dinsdag
27
28


Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact