Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Monday 1 april 2019 until monday 30 september 2019

Tennisles Jeugd & Volwassenen

Tuesday 11 june 2019 until tuesday 17 september 2019

Damesdubbel Shuffel Competitie

Sunday 23 june 2019 until sunday 1 september 2019

Belangrijke Nieuwsbrief Jeugd

Sunday 14 until sunday 21 july 2019

Nieuwe Brug Open Toernooi

Friday 26 july 2019 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdag Zomeravond Hussel

Wednesday 21 until friday 23 august 2019

2e Tennis Jeugd 3-Daagse

Monday 2 until sunday 8 september 2019

Park Poule Toernooi

Saturday 7 until sunday 8 september 2019

Jeugd Enkelspel Park Kampioenschap

Tuesday 17 until saturday 21 september 2019

Tennisreis 2019

Friday 27 september 2019 until tuesday 31 march 2020

Indoor Wintercompetitie 19/20

Sponsors en Partners

Competities .. Archief .. Winter 02-03 .. HD
Delen

Play Off

Eredivisie Halve finales Rob van Binsbergen / Michel Abrahams - Tommy van Garderen / H van Son 8-5
Harry vd Berg / Bert-Jan Hendriksen - André Ruiter / René van Dusschoten 10-7
Finale Harry vd Berg / Bert-Jan Hendriksen - Rob van Binsbergen / Michel Abrahams 6-7
Hoofdklasse Halve finales Paul Trouwen / Onno Weijers - Jasper Keetlapper / Yvo Meijster 7-8
Lars Keizer / Remco van Maris - Piet v.d. Peet / Harry Hachmang opg
Finale Lars Keizer / Remco van Maris - Jasper Keetlapper / Yvo Meijster 7-8
1e klasse Halve finales Leo Schopman / Ronald de Droog - Gerard Vlaar / Erik Kray 2-17
Rick van Veenendaal / Marc Reick - Vincent v.d. Peijl / Ben Kamer 5-11
Finale Gerard Vlaar / Erik Kray - Vincent v.d. Peijl / Ben Kamer 11-2
2e klasse Halve finales Marco Olijerhoek / Stefan van Oyen - Jaap en Rob van Slooten 5-6
Langeveld / S. Klaas - Michiel Faassen / Ed Roest 5-9
Finale Jaap en Rob van Slooten - Michiel Faassen / Ed Roest 3-8
3e klasse Halve finales André Vink / Paul Raaphorst - Joost Duyser / Ferry Geerlings 6-11
Henk vd Broek / Frans Dautzenberg - Henk Zieltjens / Hans Visbeen 9-6
Finale Henk vd Broek / Frans Dautzenberg - Joost Duyser / Ferry Geerlings 7-7(30-40)
4e klasse Halve finales Joost Duyser / Ferry Geerlings - Martin Hirs / Cees Hoff ??
Frank Wesseling / Ed Elferink - Henk Zieltjens / André Beek 7-6
Finale Frank Wesseling / Ed Elferink - Joost Duyser / Ferry Geerlings 11-6

Eredivisie, hoofdklasse en 1e en 2e klasse

   
 
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 05 okt
2 Za 19 okt
3 Za 02 nov
4 Za 16 nov
5 Za 30 nov
6 Za 14 dec
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 11 jan
2 Za 25 jan
3 Za 08 feb
4 Za 22 feb
5 Za 08 mrt
6 Za 22 mrt

3e en 4e klasse

   
 
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 28 sep
2 Za 12 okt
3 Za 26 okt
4 Za 09 nov
5 Za 23 nov
6 Za 07 dec
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 04 jan
2 Za 18 jan
3 Za 01 feb
4 Za 15 feb
5 Za 01 mrt
6 Za 15 mrt

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact