Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Monday 26 august 2019 until friday 3 july 2020

Jeugd Tennisles & Meer

Monday 2 september 2019 until tuesday 31 march 2020

Tennisles Volwassenen 18+

Thursday 7 november 2019 until sunday 29 december 2019

Inschrijven KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

Saturday 9 november 2019 at 19:00 hour until saturday 14 march 2020 at 22:00 hour

Indoor Winter Team Competitie 7 & 8/9

Sunday 10 november 2019 until sunday 8 march 2020

Haarlems Jeugd Wintercircuit

Saturday 14 december 2019 of 12:00 until 14:00 hour

Uitdagende Wedstrijdtraining niveau 4, 5 & 6

Saturday 14 december 2019 of 13:00 until 15:00 hour

Uitdagende Wedstrijdtraining niveau 7, 8 & 9

Saturday 14 december 2019 of 19:00 until 21:00 hour

Zaterdag Dubbelavond Indoor Niveau 7, 8 en 9

Thursday 19 december 2019 of 09:45 until 13:30 hour

Kerst Toss, Koffie & Lunch

Saturday 21 until sunday 29 december 2019


De Haarlemse Tennisweek en het Acht & Negentjes Outdoor Dubbeltoernooi

Thursday 2 until friday 3 january 2020




The Junior Tennis Short Games

Saturday 18 january 2020 of 12:00 until 14:00 hour

Workshop ‘Mentaal Tennis

Sponsors en Partners

Competities .. Archief .. Winter 02-03 .. GD
Delen

Play Off

Hoofdklasse Halve finales Ingrid Pruis / Fred Dam - Marieke Visser / Harry vd Berg 7-6
Van Scheijndel / Van Scheijndel - Inge Poelgeest / Winnie van Dijk 6-8
Finale Inge Poelgeest / Winnie van Dijk - Ingrid Pruis / Fred Dam 10-7
1e klasse Halve finales Monique Burggraaf / Joost van Bruggen - Remco van Haarlem / Laudy Varkevisser 5-11
Ben en Veronica Kamer - Gerard Vlaar / Guus van Binsbergen 8-7
Finale Ben en Veronica Kamer - Remco van Haarlem / Laudy Varkevisser 4-15
2e klasse Halve finales Ed Elferink / Anneke Wesseling - Sandy Kegels / André Diependaal 5-8
Bert en Debbie vd Bor - Arjen Linschooten / Elmae Hendriks 6-7
Finale Sandy Kegels / André Diependaal - Arjen Linschooten / Elmae Hendriks 8-7
3e klasse Halve finales Denise Kors / George van Dalen - Albert van Petten / Audrey van Petten 8-6
Piet en Jolanda Oosterbaan - Han Verheul / Nel Sulmann 7-9
Finale Denise Kors / George van Dalen - Han Verheul / Nel Sulmann 4-9
4e klasse Halve finales Martin van Duiven / Ingrid Jansen - Albert en Annemarie Korper 3-12
Herman en Leotien Vestering - Paul en Pauline Nieuwenhuizen 8-6
Finale Herman en Leotien Vestering - Albert en Annemarie Korper 11-6

Hoofdklasse en 1e en 2e klasse

   
 
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Zo 29 sep
2 Zo 13 okt
3 Zo 27 okt
4 Zo 10 nov
5 Zo 24 nov
6 Zo 08 dec
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Zo 05 jan
2 Zo 19 jan
3 Zo 02 feb
4 Zo 16 feb
5 Zo 02 mrt
6 Zo 16 mrt

3e en 4e klasse

   
 
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Zo 06 okt
2 Zo 20 okt
3 Zo 03 nov
4 Zo 17 nov
5 Zo 01 dec
6 Zo 15 dec
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Zo 12 jan
2 Zo 26 jan
3 Zo 09 feb
4 Zo 23 feb
5 Zo 09 mrt
6 Zo 23 mrt

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact