Klik HIER voor onze homepage.

Info

New or Forgotten?

Agenda

Monday 26 august 2019 until friday 3 july 2020

Jeugd Tennisles & Meer

Monday 2 september 2019 until tuesday 31 march 2020

Tennisles Volwassenen 18+

Thursday 7 november 2019 until sunday 1 december 2019

Inschrijven KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

Saturday 9 november 2019 at 19:00 hour until saturday 14 march 2020 at 22:00 hour

Indoor Winter Team Competitie 6/7 & 8/9

Sunday 10 november 2019 until sunday 8 march 2020

Haarlems Jeugd Wintercircuit

Saturday 23 november 2019 of 12:00 until 14:00 hour

Uitdagende Wedstrijdtraining niveau 4, 5 & 6

Saturday 23 november 2019 of 16:45 until 19:30 hour

Zaterdagmiddag Dubbel Indoor 7 t/m 9

Friday 29 november 2019 of 19:30 until 22:00 hour

Vrijdagavond Herfst Hussel Outdoor

Saturday 30 november 2019 of 12:00 until 14:00 hour

Uitdagende Wedstrijdtraining niveau 7, 8 & 9

Sunday 1 december 2019 of 16:00 until 18:00 hour

NB Rood/Oranje Tennis-Event

Saturday 7 december 2019 of 12:00 until 14:00 hour

Workshop ‘Mentaal Tennis’ "vol"

Saturday 21 until sunday 29 december 2019

De Haarlemse Tennisweek en het Acht & Negentjes Outdoor Dubbeltoernooi

Saturday 18 january 2020 of 12:00 until 14:00 hour

Workshop ‘Mentaal Tennis

Sponsors en Partners

Competities .. Archief .. Winter 00-01 .. HD
Delen

Play Off

Ere-divisie 1/2 finale Van Binsbergen/Abrahams - Keizer/Van Maris 5-12
Ruiter/Van Dusschoten - v.d.Berg/Trommelen 7-10
finale Keizer/Van Maris - v.d.Berg/Trommelen 5-11
Hoofdklasse 1/2 finale Van Dijk/Van Dijk - Olijerhoek/Van Oijen 11-6
Huyer/v.d.Snoek - Kokkelkoren/Hooff 10-3
finale Van Dijk/Van Dijk - Huyer/Snoek 6-6?
Eerste klasse 1/2 finale Moerkerken/Asin - Peijl/Schouten 6-7
v.d.Peet/Winkelman - Vlaar/Kraaij 10-7
finale Peijl/Schouten - v.d.Peet/Winkelman 6-9
Tweede klasse 1/2 finale Snoek/Göbel - Koppen/Van Elk 9-8
Elstgeest/Heemskerk - Van Oijen/Schappert 7 -4
finale Snoek/Göbel - Elstgeest/Heemskerk 8-7
Derde klasse 1/2 finale Jung/Kraus - Bakel/Hove 7-6
Werven/Schouten - Moonen/Pauw 6-11
finale Jung/Kraus - Moonen/Pauw 7-6
Vierde klasse 1/2 finale Heijting/Van Roodselaar - Haren/Dumpel 5-7
Klooster/Klooster - Schotanus/Geerlings 10-8
finale Haren/Dümpel - Klooster/Klooster 7-9

Eredivisie, hoofdklasse en 1e en 2e klasse

   
 
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 07 okt
2 Za 21 okt
3 Za 04 nov
4 Za 18 nov
5 Za 02 dec
6 Za 16 dec
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 13 jan
2 Za 27 jan
3 Za 10 feb
4 Za 24 feb
5 Za 10 mrt
6 Za 24 mrt

3e en 4e klasse

   
 
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 30 sep
2 Za 14 okt
3 Za 28 okt
4 Za 11 nov
5 Za 25 nov
6 Za 09 dec
Ronde Datum Wedstrijden Huidige
stand
Stand t/m
deze ronde
1 Za 06 jan
2 Za 20 jan
3 Za 03 feb
4 Za 17 feb
5 Za 03 mrt
6 Za 17 mrt

Copyright © 2001-2014 H/V Sportexploitaties BV. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact